Copacabana/Ipanema Sol E Mar
| Wi-Fi WiFi | Eten op locatie Bar/ lounge | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Op een eersteklas locatie op 6 minuten wandelen van het Strand van Arpoador, biedt 2-slaapkamer Copacabana/Ipanema Sol E Mar Rio de Janeiro appartement plaats aan maximaal 6 gasten.
De Estátua Carlos Drummond de Andrade is gelegen 550 meter van dit appartement, terwijl de Atlantische Laan op 2 km verderop is. Dit 2-badkamer appartement is ook niet ver van de Praça General Osório gesitueerd. Op 10 minuten rijden van Copacabana/Ipanema Sol E Mar appartementen vindt u het Praia Vermelha (Rio de Janeiro).
Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust.
De accommodatie komt met een complete keuken, die beschikt over een koelkast en een oven. Santos Dumont ligt op afstand van 5 km van deze accommodatie en BRS 2 Djalma Ulrich busstation is op 650 meter.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tropical Islands4761 km
- Praia Vermelha4,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont12 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Copacabana/Ipanema Sol E Mar appartement.
Gasten van Copacabana/Ipanema Sol E Mar appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Estátua Carlos Drummond de Andrade, op 7 minuten lopen vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) (4 km) en de Atlantische Laan (2 km). - ❓
Hoeveel kost het om Copacabana/Ipanema Sol E Mar appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Copacabana/Ipanema Sol E Mar appartement is $472. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in Copacabana/Ipanema Sol E Mar appartement?
Absoluut, biedt Copacabana/Ipanema Sol E Mar appartement het gemak van een wasmachine. - ❓
Heeft het appartement een tuin?
Ja, er is botanische tuin bij het appartement.